O nás

img

Společnost Mosaica je prvotřídní dodavatel špičkové gastronomie
a všech služeb s tím spojených. Naš cíl je Vaše přání.

Novinky a Aktuality
Co se děje v naší společnosti nového

15.12. 2012
Vánoce
Přejeme všem zákazníkům, stálým i budoucím, příjemné svátky a krásné Vánoce.

1.12. 2012
Webové stránky
Spustili jsme zcela nové webové stránky. Věříme, že se budou líbit. Pokud by Vám na našich stránkách něco chybělo, dejte nám vědět.

O nás
Naše společnost MOSAICA CATERING působí v oblasti gastronomie od roku 2006

Naše společnost MOSAICA CATERING působí v oblasti gastronomie od roku 2006.

Od začátku svého působení na českém trhu je zaměřena na uspokojení potřeb v oblasti stravování a zajištění kompletních cateringových služeb v širokém spektru uživatelů a cílových klientů.

Stravování pro mateřské školky

Naše začátky a profesní růst naší společnosti odstartovala první provozovna na Praze 5, kde bylo rozhodnuto, mimo běžné restaurační praktiky, zaměřit a rozšířit naše působení v oblasti zajišťování kompletního stravování pro mateřské školky a školy s rozšířenou výukou jazyků.

V současné době je sestavený řetězec školek "malých" klientů, kterým je věnována neustálá pozornost ze dvou hlavních provozoven.

Mimo tyto hlavní aktivity dále zajišťujeme doručování obědů do firem, cateringové služby v rámci školení, seminářů, procovních porad a samozřejmě soukromé oslavy na přání klientů.

Cíl naší společnosti

Cílem naší společnosti je Zajištění profesionálních služeb v oblasti gastronomie, které vám zajišťuje odborný tým pracovníků s dlouholetou praxí v tomto oboru.

img img

Finanční garance:

Společnost Mosaica Catering není finančně zatížena žádnými půjčkami ani jinými závazky, nemá žádné závazky v daňové oblasti, ani vůči zdravotním pojišťovnám nebo správě sociálního zabezpečení.
Ve společnosti není žádný cizí kapitál.